وب سایت رسمی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان البرز

کرج - میدان توحید - بلوار امام زاده حسن - مصلی کرج

البرز در سوگ سردار دل ها در اجتماع مردمی در مصلی کرج

  • ۳۳۶
البرز در سوگ سردار دل ها در اجتماع مردمی در مصلی کرج

به گزارش امور مساجد استان البرز به نقل از فارس، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران صبح امروز با حضور مسئولین استانی و جمعی از روحانیون و مردم ولایت مدار استان البرز، ورزشکاران، هنرمندان و آحاد جامعه در مصلای بزرگ نماز جمعه کرج برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین یوسفی، مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز در این مراسم رمز دشمنی ما با یهودی ها و صهیونیست ها را خوی استکباری آن ها عنوان کرد و گفت: این صهیونیست ها هستند که آمریکا را مدیریت می کنند. فلسفه دشمنی ما با شیطان هم همین خوی استکباری است.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز بیان کرد: چهل سال است که فرزندان بنی اسماعیل حکومتی را تشکیل داده اند که تمام بافته های دشمنان را پنبه کرده اند و به همین دلیل دشمنان خبیث به دنبال انحراف و نابودی نظام و انقلاب هستند و در راین راستا اقدامات عجیب و غریبی را انجام داده اند. 

یوسفی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی به یک نهضت تبدیل شده که شرق و غرب عالم را در هم درنوردیده است، اظهار کرد: خواننده مجبوب پاپ اسپانیایی با 13.5 میلیون نفر دنبال کننده عکس حاج قاسم سلیمانی را در صفحه شخصی اینستاگرام خود گذاشت؛ این یعنی سردار به یک جنبش تبدیل شده است و دشمن نمی تواند در مقابل هجمه جبهه مقاومت دوام بیاورد.

مجاهدین فی سبیل الله هوشیارترین انسان های روی زمین‌ هستند. وقتی انسان برای زندگی به زمین فرستاده شد سرمایه های زیادی نیز از جانب خداوند به وی عطا شد و خدایی که همه این ها را به انسان داده خودش مشتری آن هاست و به بهترین بها آن ها را خریداری می کند و در مقابل بهشت برین را به انسان می بخشد.

عاقلان افرادی هستند که با خدا معامله می کنند زیرا همه ما خواهیم مرد الا شهدا که زنده اند و نزد خدا روزی می خورند و خداوند در قرآن می فرماید: اینان عمر جاودانه پیدا می کنند.

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.